KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8526603
nr 852 6603
Akvarell
signerad, A Ragon, Marint motiv, motivets mått: 46x66
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 14 oktober 2013
kl 20:51:32
600 kr
350 kr
600 kr
1.100 kr
800 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.600 kr